Зелений тариф

Зелений тариф

Що таке ”зелений” тариф?

”Зелений” тариф – спеціальний тариф, за яким держава закуповує електроенергію у приватних осіб, згенеровану сонячними, вітровими чи іншими джерелами відновлювальної енергії. Максимальна потужність приватної електростанції не повинна перевищувати 30 кВт. Для отримання “зеленого” тарифу не потрібно жодних ліцензій чи інших дозвільних документів.

Наша компанія допоможе в підключенні до “зеленого” тарифу, завдяки чому ви зможете економити на оплаті за електрику і більш ніж на 50% забезпечити свій будинок екологічною енергією! Крім того, отримаєте унікальну можливість реалізовувати надлишок енергії в мережу і отримувати додатковий прибуток.

Варто додати, що сьогодні Україна має один з найвищих у світі ”зелених” тарифів. Приватні домогосподарства можуть заробляти на енергії сонця до 6000 $ в рік!

Важливо: підключення до програми не вимагає ніяких ліцензій, ”зелений” тариф діє для юридичних і фізичних осіб однаково!

Як це працює?

Отримуєте енергію з власної сонячної електростанції
Покриваєте власне споживання електроенергії в будинку
Продаєте надлишок енергії в електромережу
Отримуєте прибуток кожного місяця

Ставки для приватних сонячних
електростанцій

(за 1 кВт⋅год)
0.20 € якщо станція підключена з 01 липня 2015 року
0.19 € якщо станція підключена з 01 січня 2016 року
0.18 € якщо станція підключена з 01 січня 2017 року
0.163 € якщо станція підключена з 01 січня 2020 року
0.145 € якщо станція підключена з 01 січня 2025 року

Заробляйте на енергії сонця до 6000$ в рік!
Окупність станції від 4 років!

Сонячні модулі виробляють більше електроенергії, ніж вам потрібно! Держава закуповує її у домогосподарств та підприємств по спеціальній ціні за ”зеленим” тарифом.

Розрахуйте свій додатковий заробіток, який отримаєте після встановлення СЕС

Calculator

Етапи отримання "зеленого" тарифу
для приватних електростанцій

Встановлення обладнання
Встановлення обладнання

Здійснюємо монтаж сертифікованого обладнання для вашої СЕС.

Крок 1
Встановлення лічильника
Встановлення лічильника

Місцевий РЕМ монтує прилад обліку електроенергії.

Крок 2
Відкриття рахунку в банку
Відкриття рахунку в банку

Оберіть банк для відкриття поточного або карткового рахунку, на який надходитимуть кошти за продаж електроенергії.

Крок 3
Подання документів
Подання документів

Супроводжуємо подачу пакету документів в енергопостачальну компанію (РЕМ) для підключення Вашої СЕС до "зеленого" тарифу.

Крок 4
Підписання договору
Підписання договору

Після подачі документів, РЕМ готує Договір купівлі-продажу електроенергії по "зеленому" тарифу.

Крок 5
Отримання доходу по
Отримання доходу по "зеленому" тарифу

На Ваш банківський рахунок будуть зараховуватися кошти за продаж виробленої електроенергії за "зеленим" тарифом.

Крок 6

Часті питання з приводу “зеленого” тарифу та
побудови СЕС

“Зелений” тариф - це ціна 1 квт⋅год, за якою держава зобов’язана купувати електроенергію, вироблену з відновлюваних джерел (сонячних, вітрових та ін.). Вартість законодавчо прив’язана до курсу євро. На сьогодні для домогосподарств діє ставка 0,163 євро за 1 квт⋅год проданої електроенергії.

— Можливість не оплачувати за використану електроенергію, вартість якої буде постійно зростати.
— Хороший заробіток за ”зеленим” тарифом.
— Захист навколишнього середовища.

Продаючи вироблену електроенергію за ”зеленим” тарифом, ви отримуватиме до 2030 року гарантований дохід 20-25% річних з прив’язкою до євро (а це до 6 000 євро/рік!). Окупність більшості СЕС складає близько 4-6 років.

Так, сонячні електростанції повністю безпечні для здоров’я. Їх монтують на дахах будинків, на прибудинковій ділянці. Сонячні модулі сертифіновані і з легкістю витримують серйозні умови навколишнього середовища. Також збудована СЕС не потребує особливого догляду та щоденного втручання. Наші спеціалісти раз в рік проводять сервісний огляд станції.

Мережева СЕС складається з:
— сонячних фотомодулів
— інвертора;
— комплекту електрообладнання;
— монтажної системи.

Все залежить від потужності сонячної електростанції. Для прикладу, графік генерації 30-кіловатної СЕС, яка за рік генерує близько 42 000 кВт⋅год. Важливо – 80 % виробленої е/е припадає саме на період з березня по жовтень.

Сонячні модулі та інвертор – найважливіші і найдорожчі елементи, які входять у вартість будівництва сонячної електростанції (СЕС), їх правильний вибір багато в чому впливає на ефективність та довговічність, надійність і чітке функціонування всієї станції. Тому варто довірити цю спарву спеціалістам. Ми з радістю проконсультуємо та підберемо для Вас якісне обладнання, на довгі роки.

На першому етапі, варто дізнатися яка виділена потужність енергопостачання для Вашого будинку (інформація міститься в договорі або в базі Обленерго), якщо такий показник не відповідає потужності майбутнього інвертора СЕС, то слід відвідати енергокомпанію з питанням підвищення потужності. В подальшому це приведе до зміни технічних умов приєднання будинку.

Гарантія на інверторне обладнання залежить від виробника, та складає від 5 років, на сонячні модулі – гарантія 10 років та на виробіток 80% від номінальної потужності, виробники сонячних панелей надають гарантію - 20 років.

На нашому сайті є калькулятор для розрахунку вартості сонячної електростанції в залежності від потужності. Проте, варто розуміти, що точнішу інформацію можна отримати після замірів об’єкту і врахування всіх Ваших побажань.