Про нас

Ми не змінюємо світ, але прагнемо змінити ставлення українців до альтернативних видів енергії.

Компанія «Енергія сонця» з 2016 року успішно будує сонячні електростанції під ключ в Івано-Франківській області. Кожен наш проєкт розглядаємо як вигідну інвестицію та додатковий дохід у разі підключення до ”зеленого” тарифу.

Пропонуємо вам увесь комплекс робіт для сонячних електростанцій домашнього та промислового використання. Сьогодні наша команда встановлює якісне обладнання світових брендів за доступними цінами для сонячних електростанцій та проводить підключення СЕС до «зеленого» тарифу.

Компанія «Енергія сонця» налагодила співпрацю з німецькими, австрійськими, китайськими та польськими виробниками. Ми впевненні в якості обладнання, яке використовуємо, тому надаємо 20 років гарантії. Також в окремих випадках, за бажанням клієнта, працюємо з обладнанням від інших виробників.

Чому сонячна електростанція – вигідна інвестиція?

Сонячна електростанція – це передовсім ваша енергонезалежність та додатковий дохід. Разом з вами обрахуємо витрати, період окупності та ймовірний заробіток від СЕС.

Варто зазначити, що сьогодні законом України передбачені такі умови, за яких інвестору вигідно вкладати гроші в зелену енергетику.
Компанія «Енергія сонця» надає консультацію та повний супровід, щоб повністю перейти на споживання сонячної електроенергії у власному будинку чи на підприємстві. Працювати з нами легко і зрозуміло!

Основні етапи нашої роботи:
  • Організовуємо виїзд нашого фахівця на місце для оцінки усіх нюансів Вашого проєкту і підбору найбільш ефективного вирішення для його реалізації.
  • Забезпечуємо професійну та оперативну інсталяцію системи, запуск і налагодження обладнання та здаємо об’єкт в експлуатацію.
  • Проводимо повне гарантійне та постгарантійне обслуговування усіх наших об’єктів! Будь-яка система з часом вимагає діагностики.
  • Оформлюємо усі документи для підключення Вашої електростанції до загальної мережі по ”зеленому” тарифу.

Наша команда

Довірте вашу енергію сонця тільки професіоналам!
Любомир Кітраль

Любомир Кітраль

Директор
Тарас Зварчук

Тарас Зварчук

Виконавчий директор
Вікторія Боднарук

Вікторія Боднарук

Менеджер з продажу
Володимир Духніч

Володимир Духніч

Головний інженер
Віталій Суперат

Віталій Суперат

Менеджер проектів
Юрій Бабецький

Юрій Бабецький

Інженер дахових СЕС
Микола Івасів

Микола Івасів

Інженер наземних СЕС
Андрій Кардан

Андрій Кардан

Інженер-технік
Наталія Мелінишин

Наталія Мелінишин

Бухгалтер